City 2Br Near Thames & Bank

  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank Λονδίνο με 2 υπνοδωμάτια απέχει 650 μέτρα από την Πεζογέφυρα της Χιλετίας και μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα. Ο Καθεδρικός Ναός Αγίου Παύλου απέχει μόνο 11 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα, και το Θέατρο Shakespeare's Globe βρίσκεται σε απόσταση μόνο 12 λεπτών με τα πόδια.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και σκουφάκια μπάνιου. Στο κατάλυμα παρέχεται πρόσβαση σε ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο για την άνεσή σας.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος City 2Br Near Thames & Bank μπορούν να χρησιμοποιήσουν μικρή κουζίνα για να ετοιμάσουν ένα νόστιμο γεύμα.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 2 χλμ. από τη Γέφυρα του Λονδίνου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank απέχει μόλις 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το Βρετανικό Μουσείο βρίσκεται σε απόσταση περίπου25 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, ο σταθμός του μετρό St. Paul's βρίσκεται σε απόσταση 550 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near City 2Br Near Thames & Bank Λονδίνο
Stay Thames River
Τιμή μόνο για κινητά

Stay Thames River

106 μ από το κατάλυμα
USD 249 USD 224
ανά νύχτα
Cosy One Bedroom Apartment - London Bridge
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy One Bedroom Apartment - London Bridge

5.8
Αξιοπρεπές 20 σχόλια
799 μ από το κατάλυμα
USD 332 USD 299
ανά νύχτα
Large Duplex Flat At London Bridge
Τιμή μόνο για κινητά

Large Duplex Flat At London Bridge

8.3
Πολύ καλό 12 σχόλια
858 μ από το κατάλυμα
USD 715 USD 644
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Blackfriars Railway Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank περιλαμβάνουν Πλατεία Τραφάλγκαρ, ΚόβεΝτ ΓκάρΝτεΝ καθώς και Πλατεία Πικαντίλι.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank κοστίζει 438£.
    • Στο το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα City 2Br Near Thames & Bank περιλαμβάνουν The Little Orange Door και Swan και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο διαμέρισμα έχει πλυντήριο;
      Ναι, στο διαμέρισμα έχει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Blackfriars Railway Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    City 2Br Near Thames & Bank Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο